Hakkımızda

Firmamız 2013 senesinde “Mekanik Tesisat Ürünleri” satışı yapmak üzere Ankara’da kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana ASG , titiz çalışma anlayışı, kaliteli üretim tarzı ve güvene dayalı hizmet şekli ile hedeflerini her geçen gün genişletmiştir. Her biri kendi alanında lider olan kuruluşlara çözüm ortaklığı yapan ASG , önemli projelere imza atmıştır. Öncü firmaların ASG’yi tercih etmeleri, zaman içinde başarı grafiğini daha da yükseltmiş ve yeni yatırımlarla portföyünü geliştirmesine katkıda bulunmuştur.

ASG, temel mühendislik ve detay mühendislik tasarımı konusunda birlikte çalıştığı firmalara hizmet verirken işini ciddiye almış, ilkeleri ve çalışma biçimiyle kendi tarzını oluşturmuştur. Sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısı, teknik donanımı, konusunda uzman ve deneyimli personeli, çağın gerekliliklerine ayak uyduran dinamik idari kadrosuyla kendi kalite politikasını üretmiştir.Mühendislik grubumuz, dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, taleplere ve projelere özel çözümler üretmekte ve ekonomik, uygulanabilir detaylar yaratmaktadır.

Kalite Anlayışımız

Kalite; güçlü ve profesyonel bir ekip, güncel yazılım - donanım, çözüm odaklı projeler, detaylara önem veren bir bakış açısı, ciddi çalışma tarzı ve saydam bir üretim sürecine dayalıdır.

Misyonumuz

ASG olarak misyonumuz; globalleşen dünyada sdece yenilikleri takip eden değil, aynı zamanda yenilik üreten bir kuruluş olmak ve hizmet verdiğimiz firmaların taleplerini kaliteli üretim ve hizmet anlayışımızla karşılayarak, sektördeki öncü firma konumunu sürekli kılabilmektir.

Vizyonumuz

Güvenilir bir firma olarak, meslekî kurallar ve etik değerlerin izinde çalışmalarımıza devam ederek, bir yandan ASG’ye özgü bir kalite geleneği yaratırken, bir yandan da ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.